12) Два катери рухалися 2 години. Другий катер руху першого дорівнювала 25 км/год?подолав на 40

км більше, ніж перший. Якою булашвидкість руху другого катера, якщо швидкість​

Ответы на вопрос

Отвечает Стаин Алексей.

S1=Vt=50км

S2=50+40=90км

V2=S/t=45км/ч