Площа прямокутника 18 см2. Його довжина -9см. На скiльки довжина цього прямокутника бiльша за його

ширину?

Ответы на вопрос

Отвечает Писаренко Гриша.

Відповідь: на 7 см більше

Покрокове пояснення:

1)18/9=2(см)-- ширина прямокутника;

2)9-2=7(см)--на 7 більше.

Отвечает Губенкова Дарья.

Ответ:

7см

Пошаговое объяснение:

1)18/9=2(см)-- ширина прямокутника;

2)9-2=7(см)--на 7 більше.