какое условие к задаче : два хлопчика стоять обличчям один до одного на відстані 60 кроків.Яка

відстань буде між хлопчиками,якщо кожний зробить назустріч іншому 25 кроків?

Ответы на вопрос

Отвечает Антропов Гоша.

25+25=50(к.)зробили два хлопчика разом


60-50=10(к.)буде вiдстань мiж ними.


Отвечает Задорина Катя.

Ответ:


Пошаговое объяснение:

по русски ПИШИТЕ.