перша швачка виконує певну роботу за 7 днів, а друга - за 13 днів.За скільки днів виконають цю

роботу швачки, якщо будуть працювати разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Balan Sergei.
З курсу 5-го класу нам відома формула:

A = p • t

A - обсяг роботи; p - продуктивність (швидкість виконання роботи); t - час виконання роботи

Нехай робота, яку виконують швачки, дорівнює одиниці.

За формулою

p \: = \frac{a}{t}

Продуктивність першої - 1/7 за день

Продуктивність другої - 1/13 за день

За день разом вони зроблять

1/7+1/13

Маємо:

(1/7+1/13)t = 1

(13/91+7/91)t = 1

20/91 • t = 1

t = 1/1:20/91

t = 91:20

t = 4.55 днів

Інші числа не виходять)
4.55 днів - це 4 дні 12 годин і 12 хвилин
Отвечает Миханова Софья.

Відповідь:

1) 13+7=20

В: за 20 днів