3 робітники виконують свою роботу за 12 днів . за скільки днів цю саму роботу виконають 6

робітників якщо будуть працювати з такою ж самою продуктивністю. СРОЧНО МОЛЮ КОНТРОЛЬНА РОБОТА :( :( з теми пряма та обернена пропорційні залежність 6КЛАС

Ответы на вопрос

Отвечает Казютин Ярослав.

Ответ:

6 дней

Пошаговое объяснение:

3 работника = 12 дней

6 работника = x дней

x = (12*3)/6 = 6 дней

Если не сложно можете отметить как лучший ответ? :)

Отвечает Черепанова Милена.

Ответ: для повноцінного розв'язку не достатньо данних

якщо порівняти що 6/3=2 тобто сили робітників збільшилось у два рази то доцільно припустити що час роботи відповідно скоротиться у два рази тобто

12/2=6 днів знадобиться 6

Пошаговое объяснение: