Сума внутрішніх кутів правильного багатокутника дорівнює 1800o. Визначте число сторін і

діагоналей цього багатокутника. У відповідь запишіть число діагоналей.

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

54

Пошаговое объяснение:

1800/150=12

d = n(n-3)/2

d=12(12-3)/2=54