Катер іде від однієї пристані до іншої зі швидкістю 30 км/год а повертається назад зі швидкістю на

10 км/год більшою. За який час катер пройде увесь шлях туди й назад, якщо відстань між пристанями 240 км

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Ника.

1) 240÷30=8 ч

2)240÷(30+10)=6 ч

3) 6+8=14 ч

Отвечает Журавлева Екатерина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

240/30+240/10=32