відстань від пункту А до пункту В велосепидист подолав за 1 год 15 хв. повертаючись, він збільшив

швидкість на 0,01 км/хв, тому витратив на дорогу від пункту В до пукту А на 4% часу менше. знайдіть відстань між пунктами А і В.

Ответы на вопрос

Отвечает Юсупова Алёнка.

Ответ:

18 км

Пошаговое объяснение:

Рухаючись з пункту А до пункту В :

час t₁=1 год 15 хв. = 75 хв.

швидкість V₁= х км/хв.

Рухаючись з пункту В до пункту А:

час t₂= t₁-4%

t₂=75-75*0,04=72 хв.

швидкість V₂=V₁+0,01 км/хв.

V₂=х+0,01 км/хв

Відстані рівні, отже маємо рівність

75х=72*(х+0,01)

75х=72х+0,72

3х=0,72

х=0,72:3

х=0,24 км/хв була швидкість з пункту А до пункту В

можемо визначити відстань

S= 0,24*75=18 км