ПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА!!! КРИТИЧНІ ТОЧКИ ФУНКЦІЇ ТА ЗНАКИ ПОХІДНОЇ!! f(x)=3x-x^2


Ответы на вопрос

Отвечает Долганов Ясон.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

f'(x)=2-2x=0 ; 2x=2 ; x=1 - критичная точка

при x<1 например х=-2  f'(x)=2-2(-2)=2+4=6>0

при x>1 например х=2  f'(x)=2-2*2=-2<0

в точке х=1  максимум

точка х=1 - экстремум