Юра написав в першому рядку 10 цифр, а у другому рядку - на 3 цифри менше. Скільки цифр він написав

у другому рядку? Скільки всього цифр написав Юра?

Ответы на вопрос

Отвечает Береснева Лиза.

Відповідь:

1) 7.

2) 17.

Покрокове пояснення:

1) 10-3=7 цифр.

2) 10+7=17 цифр.

Отвечает Яковлев Андрей.

1) 10-3=7(цифр) - у другому рядку

2) 10+7=17 (цифр) - всього

Відповідь: Юра написав 17 цифр