На трьох соснах сиділо 10 ворон.на першій сосні на дві ворони менше ніж на другій на третій удвічі

більше ніж на другій.скільки ворон на кожній сосні

Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Александра.

1сос-(х-2) ворон

2сос-х ворон

3сос-(2х) ворон

всего-10ворон

х+х-2+2х=10

4х=10+2

х=12÷4

х=3 вороны на 2 сосне

3-2=1ворона на первой сосне

3×2=6 ворон на третьей сосне