ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА (заранее спасибо) автомобіль до першої зупинки пройшов шлях у 5 разів більше

ніж до другої. Який шлях він долав до першої і другої зопунок якщо до першої він пройшов на 64 км більше ніж до другої? (шлях між першою і другою зупинкою позначте через х)​

Ответы на вопрос

Отвечает Ибатова Сабина.

Пошаговое объяснение:

Первый участок обозначим через Х.

До второй остановки в 5 раз больше. Напишем уравнение:

1) 5*x - x = 64 км

2) 4*х  = 64

3) х = 64 : 4 = 16 км - первый участок - ответ.

4) 5*х = 16*5 = 80 км - второй участок  - ответ

Проверка

80 - 16 = 64 км  больше, чем до первой остановки - правильно.