Алмұрт кепкенде алғашқы массасының 80%-ін жоғалады.Жаңа терілген 30кг алмұрттан неше килограмм

кепкенде алмұрт алынады.

Ответы на вопрос

Отвечает Бойко Арина.

Ответ: 6 кг

Пошаговое объяснение:

1) 30/100=0,3 ( это 1%)

2) 80*0,3=24 кг

3) 30-24=6 кг