ДОПОМОЖИТЬ БУДЬ ЛАСКА !!!! Обчисли та порівняй результати величин. 27грн50коп *30

........14грн80коп:40

Ответы на вопрос

Отвечает Шмойлов Максим.

27грн=2700коп

27грн50коп=2700+50=2750коп

2750*30=82500коп

14грн80коп=1480коп

1480:40=37коп

27грн50коп *30 >14грн80коп:40