Сума двох чисел дорівнює 30.Одне із чисел у 1,5 раза більше за інше.Знайдіть ці числа.


Ответы на вопрос

Отвечает Сафаров Азат.

х - первое число;

1,5х - второе число.

х+1,5х=30

2,5х=30

х=30÷2,5=12 - первое число;

1,5×12=18 - второе число.

Проверка: 12+18=30