автомобіль першого дня проїхав 480 км а другого 2/3 того що проїхав першого дня. на кожні 100 км

шляху він витрачав 9 л бензину, скільки всього літрів бензину витратив автомобіль за два ні,​

Ответы на вопрос

Отвечает Кусков Антон.

Во второй день он проехал

480/3*2=320

За два он проехал

320+480=800

800/100=8 - столько раз он проехал по 100км

8*9=72 л

Отвечает Монастырная Катя.

Ответ:

Ответ 72

Пошаговое объяснение:

480:3X2=320

480+320=800

800:100=8

8X9=72