Периметер прямокутника дорiвнюе 60см.Його довжина 6см бiльша за ширину.Знайти площу прямокутника.​


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Дарья.

а = х см

b = х + 6 см

P = 60 см

S = ? см²

1) P = (a + b) · 2

( х + х + 6) · 2  = 60

2х + 2х + 12 = 60

4х = 60 - 12

4х = 48

х = 48 : 4

х = 12

а = 12 см

2) b = 12 + 6

b = 18 см

3) S = a · b

S = 12 · 18

S = 216 см²