нова ціна товару складає 90% попередньої ціни скільки потрібно заплатити грошей за ту ж кількість

товару яку раніше платили 400 грн​

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

1 способ.

Пропорция: 400 грн. - 100% (прежняя цена)

                     х грн. - 90% (новая цена)

х = 400 · 90 : 100 = 360 (грн.) - столько требуется заплатить за то же количество товара.

2 способ.

90% = 90/100 = 9/10 = 0,9 (в десятичных дробях)

400 · 0,9 = 360 (грн.) - столько надо заплатить за то же количество товара.

Вiдповiдь: 360 грн.