Задача пасажирській поїзд за 4 години пройшов ту саму відстань що і товарний за 6 годин.Знайдіть

швидкість товарного потяга,якщо вона на 25 км/год менша ніж швидкість пасажирського​

Ответы на вопрос

Отвечает Хамитова Аксая.
  1. 4x = 6(x-25)

4x = 6x - 150

4x-6x = -150

-2x = -150

X = -150 : (-2)

X = 75

2. 75-25=50(км/год) — швидкість товарного потяга