До магазину завезли 160 кг картоплі, що становить 4/9 маси всіх овочів, завезених до магазину.

Скільки кілограмів овочів завезли до магазину?

Ответы на вопрос

Отвечает Моргунов Роман.

160:4*9=360 кг- овочів

Отвечает Микрюков Роман.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

160 - 4/9

Х - 1

Х=160:4/9=160*9/4=360 кг овощей всего