Два автомобілі їдуть по шосе назустріч один одному. Швидкість одного з них дорівнює 75,8 км /год, а

швидкість іншого - 64,4 км /год. Зараз між ними 56,08 км. На якій відстані один від одного будуть автомобілі через 15 хв? Через який час вони зустрінуться?

Ответы на вопрос

Отвечает Занковец Максим.

Ответ:

21,03 км, через 24 минуты

Пошаговое объяснение:

1) 75,8 + 64,4 = 140,2 (км/ч) - скорость сближения

2) 140,2 * 0,25 = 35,05 (км) - проедут за 15 минут

3) 56,08 - 35,05 = 21,03 (км) - будет расстояние

4) 56,08 : 140,2 = 0,4 (ч) - через столько встретятся

0,4 ч = 24 минуты