Как решить задачку: Два катери пливуть назустріч один одному . Швидкість 1 катера 18 км/ год а

швидкість 2 на 6 км / год більша. Зараз між ними.168 км . На якій відстані вони будуть один від одного через 3 години? Через який час вони зустрінуться?

Ответы на вопрос

Отвечает Баласы Адай.

Ответ:

лови

Пошаговое объяснение:

1) 18+6=24 (км/год) - швидкість 2-го катера

2) 18+24=42 (км/год) - швидкість зближення

3) 42*3=126 (км) пройдуть катери за 3 год

4) 168-126=42 (км) - відстань між катерами через 3 год.

5) 168:42=4 (год) - катери зустрінуться