На першій тарілці слив було втричі менше, ніж на другій. Після того як з другої тарілки переклали

до першої 3 сливи, слив там стало вдвічі більше, ніж на першій.Скільки слив було на другій тарілці спочатку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Широкова Алёна.

Пусть х слив было на первой тарелке, тогда 3х - на второй. Уравнение:

3х - 3 = (х + 3) · 2

3х - 3 = 2х + 6

3х - 2х = 6 + 3

х = 9 (слив) - было на первой тарелке

3 · 9 = 27 (слив) - было на второй тарелке

Вiдповiдь: 27 слив було на другiй тарiлцi спочатку.