1)у кімнаті довжиною 6 м і шириною 5м третину площі займають меблі. Обчисли площу кімнати, вільну

від меблів.

Ответы на вопрос

Отвечает Становов Андрей.

Ответ:20

Пошаговое объяснение:

Общая площадь 6*5 = 30

1/3 площади = 10

Свободное пространство = 30-10 =20