Гральний кубик підкидають 6 разів. Знайти ймовірність того що 6 очок випаде рівно 4 рази


Ответы на вопрос

Отвечает Рассолов Кирилл.

Ответ: 0.0048

Пошаговое объяснение:

Ймовірність успіху в одному випробуванні p = 1/6. Всього випробувань n = 6. q = 1- p = 5/6. Ймовірність того, що 6 очок випаде рівно 4 рази, дорівнює :

  • \sf P=C^4_6p^4q^2=\dfrac{6!}{4!2!}\cdot \left(\dfrac{1}{6}\right)^4\cdot \left(\dfrac{5}{6}\right)^2=\dfrac{15\cdot25}{6^6}=\dfrac{75}{2\cdot 6^5}\approx0.0048