З двох поселень одночасно назустріч один одному виїхали вантажний та легковий автомобілі .Легковий

проїжджав 55км /год , а вантажний у 5 разів менше. Через 7 годин вони зустрілися. Яка відстань між цими містами?​

Ответы на вопрос

Отвечает Фролов Матвей.

Ответ:

S=462 км

Пошаговое объяснение:

1. 55:5=11 (км/час) - скорость грузового автомобиля

2. 55+11=66 (км/час) - скорость сближения

3. 66*7=462 (км) - расстояние между населенными пунктами