Довжина прямокутника у 3 рази довша,ніж ширина.Знайди периметр прямокутника,якщо ширина дорівнює 12

см.

Ответы на вопрос

Отвечает Колосов Серёжа.

Ответ:96см

Пошаговое объяснение:

Длина

12*3=36

Периметри

Р=(12+36)*2=96см