Решить будласка задачу ширина прямокутного парелепіпеда дорівнює 5,6см що становить 8/11 його

довжини знайдіть обєм паралепіпеда, якщо його висота дорівнює 1,5см

Ответы на вопрос

Отвечает Сторожев Ваня.

1) 5,6 : 8 * 11 = 7,7 (см) - довжина

2) 5,6 * 7,7 * 1,5 = 64,68 (см³) - об'єм

Відповідь: 64,68 см³.