Замішали 4 л яблучного соку і 6 л виноградного . Один літр яблучного коштує 1грн 95к ,а один літр

виноградного 3 грн 60 к . Знайти ціну одного літра суміші Помогите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Тимошенко Ангелина.

1грн 95к = 195к

4 × 195к = 780к - за 4 л ябл. соку

3грн 60к = 360к

6 × 360к = 2 160к - за 6 л вин. соку

2 160к + 780 = 2 940к - за всі соки

4л + 6л = 10л - соку всього

2 940 ÷ 10 = 294к = 2грн 94к - за один літр суміші

Відповідь: 2ГРН 94КОП

Отвечает Турганбаев Нурсултан.

4л яблучного соку коштують 4*195 (копійок) = 780 (коп.)

6л виноградного соку коштують 6*360 (копійок) = 2160 (коп.)

Всього вартість двох соків = 780+2160=2940

Оскільки взяли 4л ябл. та 6л. виноградн. соку, то всього суміші утворилося 4+6=10 (л)

Щоб знайти ціну 1 л суміші, треба вартість усієї суміші розділити на кількість літрів:

2940:10=294 (коп.) = 2 грн. 94 коп.