Знайди ризницю чисел 95 и 2 а потим поривняй ризницю и видэмник


Ответы на вопрос

Отвечает Романовська Анюта.

95-2=93. Різниця(93) на 91 більше ніж від'ємник(2). 93>2

Отвечает Ismailov Jambo.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

95-2=93

93-різниця,2-від'ємник.93-2=91  

Від'ємник менше різниці на 91,різниця більше від'ємника на 91.