Задача з контрольної роботи допоможіть терміново.Дам багато балів.P.S вона вроді на 2 дії точно не

знаю 1 дію розв‘язувати рівнянням Кароче глянете В одному вагоні електропоїзда їхало пасажирів у 3 рази більше,ніж у другому.Коли з першого вагона вийшло 28 пасажирів,а з другого—4 пасажири,то в обох вагонах пасажирів стало порівну.Скільки пасажирів було в кожному вагоні спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Жұматаева Аружан.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 вагон 3х-28

2вагон х-4

З цього:

3х-28=х-4

3х-х=28+4

2х=32

х=16 - 2 вагон

16*3=48 - 1 вагон