Обчислити (2а-3b)(4a-5b) якщо |а|=3,|b|=2 і кут між векторами а і b рівний 2п/3​


Ответы на вопрос

Отвечает Бирюкова Катька.

Ответ:

198

Пошаговое объяснение:

(a,b) = |a|*|b|*cosα = 2 * 3 * (-0,5) = -3

8a² - 12(a,b) - 10(a,b) + 15b² = 8|a|² - 22(a,b) + 15|b|² = 72 + 66 + 60 = 198