Один кг печива коштує 12,4грн,що в 2,8раза менше ніж 1кгцукерок.На скільки гривень 2,5кг цукерок

дорожчі,ніж 3,5кг печива поможіть будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Тихонова Даша.

1) 12,4 · 2,8 = 34,72 (грн) - цена 1 кг конфет;

2) 3,5 · 12,4 = 43,4 (грн) - стоимость 3,5 кг печенья;

3) 2,5 · 34,72 = 86,8 (грн) - стоимость 2,5 кг конфет;

4) 86,8 - 43,4 = 43,4 (грн) - на столько больше стоимость конфет.

Вiдповiдь: на 43,4 грн. дорожчi.