Периметр трикутника дорівнює 96 см, а довжини його сторін відносяться як 10:6:8. Знайдіть найменшу

сторону трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Чистякова Елизавета.

Ответ:Нехай х-коефіцієнт пропорційності, тоді 1 сторона дорівнює 10х(См), 2 сторона дорівнює 6х(см), 3 сторона дорівнює 8х(см).їх сума дорівнює 96 (см).Маємо рівняння:

10х+6х+8х=96

24х=96

х=96/24

х=4

Найменша сторона дорівнює 6х(см)

6х=6*4=24(см)

Відповідь:24см

Пошаговое объяснение: