У першому трамваї було втричі більше пасажирів,ніж у другому .Після того як до першого трамвая

зайшло ще 2 пасажири,а до другого -18,в обох трамваях їх стало порівну.скільки пасажирів було в другому трамваї спочатку? пж​

Ответы на вопрос

Отвечает Бондаренко Руслан.

Ответ:

8 пасажирів

Пошаговое объяснение:

в другому трамваї - х

в першому - 3х

3х + 2 = х + 18

3х - х = 18 - 2

2х = 16

х = 16 : 2

х = 8 - пасажирів було в другому трамваї