У першому трамваї було втричі більше пасажирів,ніж у другому. Після того як до першого трамвая

зайшло ще 2 пасажири,а до другого-18,в обох трамваях їх стало порівну.Скільки пасажирів було в другому трамваї спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Ивлеева Виктория.

Ответ:

Ответ:8 пассажиров

Пошаговое объяснение:

Пускай на 1 часть = Х пасс.Тогда в 1 вагоне будет 3Х+2,а во втором Х+18.

3х+2=х+18

3х-х+2=18

3х-х=18-2

2х=16

х=16\2

х=8