У січні курс долара становив 8 грн за 1 долар, а в березні - 8,24 грн. На скільки відсотків

підвищився курс долара?

Ответы на вопрос

Отвечает Позднякова Ольга.

Ответ:

на три відсотка підвищився курс долара

Пошаговое объяснение:

Потрібно скласти пропорцію

8   - 100%

8,24  -х %

х=8,24*100:8=103%

103-100=3%