У рівнобедреному трикутнику бічна сторона дорівнює 6 см а кут між бічними сторонами дорівнює 45

градусів. Знайдіть площу трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Золотова Ева.

Ответ:

9√2 см^2.

Пошаговое объяснение:

S = 1/2•a•b•sinC, где угол С - угол между сторонами а и b данного треугольника.

В нашем случае

S = 1/2•6•6•sin45° = 18•√2/2 = 9√2 (см^2).