Із двох пунктів, відстань між якими 2 км, одночасно назустріч один одному вирушили пішохід і

вершник. Яка швидкість кожного, якщо вершник їхав на 12 км/год. швидше пішохода й вони зустрілися через 5 хв.?

Ответы на вопрос

Отвечает Чуркин Никита.

Ответ:

6 км/год, 18 км/год.

Пошаговое объяснение:

Нехай швидкість пішохода х км/год, тоді швидкість вершника х+12 км/год.

5 хв = 5/60 = 1/12 год.

Швидкість зближення х+х+12=2х+12 км/год.

Маємо рівняння:

2/(2х+12)=1/12

2х+12=24

2х=12

х=6

Швидкість пішохода 6 км/год, швидкість вершника 6+12=18 км/год.

Отвечает Бедухов Владислав.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

5/60=1/12 ч

2/(1/12)=24 км в час суммарная скорость

(24+12)/2=18 км в час всадник

(24-12)/2=6 км в час пешеход