. Із двох пунктів, відстань між якими 2 км, одночасно назустріч один одному вирушили пішохід і

вершник. Яка швидкість кожного, якщо вершник їхав на 12 км/год. швидше пішохода й вони зустрілися через 5 хв.?

Ответы на вопрос

Отвечает Дегтярев Рома.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

5/60=1/12 ч

2/(1/12)=24 км в час  скорость  сближения

(24+12)/2=18 км в час всадник

(24-12)/2=6 км в час пешеход