У першому мотку було 25 м дроту ,у другому на 10 м більше,а у третьому на 1 м меньше,ніж у

другому.Скільки метрів дроту в третьому мотку? 2.Улітку Василько доглядав за яблунями та грушами.Яблунь було 10, а груш- на 1 меньше.Скільки всего дерев доглядав ? 

Ответы на вопрос

Отвечает Лаврентьева Карина.

Ответ:

1. 34 м

2. 19 деревьев

Пошаговое объяснение:

1. 1. 25 + 10 = 35 м дроту во втором мотке

2. 35 - 1 = 34 м дроту в третьем мотке

2. 1. 10 - 1 = 9 груш

2. 10 + 9 = 19 деревьев всего