Швидкість автомобіля 80км/год.Який шлях він подолає за одну другу годину;три четвертих години;дві

цілих одна п,ята годин?

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмичев Илья.

1) 80 · 1/2 = 80 : 2 = 40 (км) - за 30 минут;

2) 80 · 3/4 = 80 : 4 · 3 = 60 (км) - за 45 минут;

3) 80 · 2 1/5 = 80 · 11/5 = 80 : 5 · 11 = 176 (км) - за 2 ч 12 мин.

Вiдповiдь: 40 км, 60 км и 176 км.