Довжина прямокутника в 3 рази довша ніж ширина. Різниця довжини і ширини дорівнює 6 см. Знайти

довжину і ширину.

Ответы на вопрос

Отвечает Плотникова Катя.

Пусть х см - ширина, тогда 3х см - длина. Уравнение:

3х - х = 6

2х = 6

х = 6 : 2

х = 3 (см) - ширина

3 · 3 = 9 (см) - длина

Вiдповiдь: 9 см довжина i 3 см ширина.