Знайдіть площу прямокутника,якщо його довжина 5,6 см,а ширина 43мм Плиз помогите


Ответы на вопрос

Отвечает Викулина Екатерина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

S=a*b=5,6*4,3=24,08(cм)^2, ( 43мм=4,3 см)