Від мого будинку до школи відстань 4000м. Я біг зі швидкістю 80 м /хв,а вертався на автобусі зі

швидкістю 800м/хв. Скільки часу зайняла в мене дорога туди й назад?

Ответы на вопрос

Отвечает Карпова Надежда.

1) 4000 : 80 = 50 (хв.) - время, затраченное на дорогу в школу пешком;

2) 4000 : 800 = 5 (хв.) - время, затраченное на дорогу из школы на автобусе;

3) 50 + 5 = 55 (хв.) - время на дорогу в школу и обратно.

Выражение: 4000 : 80 + 4000 : 800 = 55.

Вiдповiдь: 55 хвилин.