Знайдіть найбільший спільний діль-ник і найменше спільне кратне чи-сел 12, 18 і 24.​


Ответы на вопрос

Отвечает Баринова Богдана.

12 = 2 * 2 * 3,

18 = 2 * 3 * 3,

24 = 2 * 2 * 2 * 3,

НСД (12, 18, 24) = 2 * 3 = 6,

НСК (12, 18, 24) = 2 * 2 * 2 * 3 * 3 = 72