Із 1 порту в 2-й вийшли одночасно теплохід і катер. Швидкість теплохода 28 кілометрів на годину А

катера 36 кілометрів на годину.Знайдіть відстань Между ними через 3 години Після початку руху ОТВЕТЕ ПЛИЗ)))

Ответы на вопрос

Отвечает Карячка Роман.

1) 36 - 28 = 8 (км/ч) - скорость опережения катера или скорость отставания теплохода;

2) 8 · 3 = 24 (км) - расстояние между ними через 3 часа.

Выражение: (36 - 28) · 3 = 24.

Вiдповiдь: 24 км.