Поможіть виконати задачу: З одного порту в інший одночасно вийшли пароплав і катер . Швидкість

пароплава дорівнює 27,8 кілометрів за годину , а швидкість катера -31,3 кілометрів за годину. Яка відстань між ними через 3,6 години після початку руху???​

Ответы на вопрос

Отвечает Линяев Андрей.

1) 31,3 - 27,8 = 3,5 км/ч - скорость опережения катера (или отставания парохода);

2) 3,5 · 3,6 = 12,6 км - расстояние между ними через 3,6 ч.

Выражение: (31,3 - 27,8) · 3,6 = 12,6

Ответ: 12 км 600 м.