5. У шкільній їдальні Марійка купила 3 булочки, 5 цукерок та пакет соку за 73 гривні, а Надійка 7

булочок, 13 цукерок та пакет соку за 105 грн. У Андрійка всього лише 55 грн. Чи вистачить йому цієї суми на 1 булочку, 1 цукерку та пакет соку?

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Аида.

3x+5y+z=73

7x+13y+z=105

x+y+z=55

решаем методом Гаусса и узнаём что андрейке не хватит 2 гривня