у кондитерський віділ магазину привезли 56 тортів.із них 26 із варенням 14 з мармеладом а інші з

кремом.скільки тортів з кремом привезли в магазин

Ответы на вопрос

Отвечает Лодди Денис.

56 - (26 + 14) = 56 - 40 = 16

Відповідь: 16 тортів з кремом.